Get Adobe Flash player

 


Списък на заличените лица от избирателните списъци

Област ПЛЕВЕН, община ИСКЪР,
населено място ГР.ИСКЪР, кметство …………………………., секция № 001
адрес на избирателна секция ………………………………………..
––––––––––––––––––––––––––––––––
Име на избирателя
––––––––––––––––––––––––––––––––

  • ГЕОРГИ КРАСИМИРОВ НИКОЛОВ
  • ПАША ЯВОРОВА ПЕНКОВСКА
  • ПЕТЪР ВЪЛЧЕВ БАНКОВ
  • ФИЛИП НИКОЛОВ БАНЧЕВ

Област ПЛЕВЕН, община ИСКЪР,
населено място ГР.ИСКЪР, кметство …………………………., секция № 002
адрес на избирателна секция ………………………………………..
––––––––––––––––––––––––––––––––
Име на избирателя
––––––––––––––––––––––––––––––––

  • АЛЕКС ЕХАБ АДИБ
  • АНАТОЛИ СТЕФАНОВ МАРИНОВСКИ
  • БОРИСЛАВ ГАЛИНОВ ЦАКОВ
  • ВЪРБА ДИМИТРОВА ИВАНОВА
  • ИВАЙЛО НАЖИ БОТРОС
  • КЪНЧО ТОДОРОВ МИЛЕВ
  • МАРИАНА КОСТОВА ЦОНЕВА
  • МИХАИЛ ИВАНОВ САМУРОВ
  • СЮЗАН НАЖИ БОТРОС
  • ТАТЯНА ИВАНОВА САМУРОВА

Област ПЛЕВЕН, община ИСКЪР,
населено място ГР.ИСКЪР, кметство …………………………., секция № 003
адрес на избирателна секция ………………………………………..
––––––––––––––––––––––––––––––––
Име на избирателя
––––––––––––––––––––––––––––––––

  • ВЕЛИКО АНГЕЛОВ БОРИСОВ
  • ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ВАСИЛЕВ
  • ИВАН ЦОНЕВ БЕТАШКИ
  • МИРОСЛАВ ВЛАДИМИРОВ МАКЕДОНСКИ
  • СТАНИСЛАВ ЦВЕТАНОВ ЦВЕТКОВ

Област ПЛЕВЕН, община ИСКЪР,
населено място ГР.ИСКЪР, кметство …………………………., секция № 004
адрес на избирателна секция ………………………………………..
––––––––––––––––––––––––––––––––
Име на избирателя
––––––––––––––––––––––––––––––––

  • ВЕНЕЛИН СЛАВОВ МИТОВ
  • СИЛВИЯ ДИМИТРОВА МИТОВА

Област ПЛЕВЕН, община ИСКЪР,
населено място С.ДОЛНИ ЛУКОВИТ, кметство …………………………., секция № 005
адрес на избирателна секция ………………………………………..
––––––––––––––––––––––––––––––––
Име на избирателя
––––––––––––––––––––––––––––––––

  • БОРИНКА ВИКТОРОВА ПЕЛОВСКА
  • ИВАЙЛО МИКОВ ХРИСТОВ
  • ИВАН ЦВЕТКОВ ПЕТКОВ
  • МИЛЕН СТОЯНОВ СИМЕОНОВ

Област ПЛЕВЕН, община ИСКЪР,
населено място С.ДОЛНИ ЛУКОВИТ, кметство …………………………., секция № 006
адрес на избирателна секция ………………………………………..
––––––––––––––––––––––––––––––––
Име на избирателя
––––––––––––––––––––––––––––––––

  • ИВАН ЕМИЛОВ ИВАНОВ
  • МОМЧИЛ МИЛЧЕВ ГЕОРГИЕВ
  • ТАТЯНА ДИМИТРОВА ПЕЛОВСКА

Област ПЛЕВЕН, община ИСКЪР,
населено място С.ПИСАРОВО, кметство …………………………., секция № 008
адрес на избирателна секция ………………………………………..
––––––––––––––––––––––––––––––––
Име на избирателя
––––––––––––––––––––––––––––––––

  • МАРИЯ КИРИЛОВА ПЕТРОВА
  • МИХАЛ МИХАЙЛОВ ПЕТРОВ

Област ПЛЕВЕН, община ИСКЪР,
населено място С.СТАРОСЕЛЦИ, кметство …………………………., секция № 009
адрес на избирателна секция ………………………………………..
––––––––––––––––––––––––––––––––
Име на избирателя
––––––––––––––––––––––––––––––––

  • ВАЛЕНТИН ДИМИТРОВ ГАЧЕВ
  • ГАБРИЕЛ ЦВЕТАНОВ ГЕНКОВ
  • ИВАНКА СИМЕОНОВА БОРИСОВА
  • ЦВЕТАН ГЕНКОВ ЛАЗАРОВ